Veselīgas uztura izmaksas

Veselīgas uztura izmaksas

Kā personīgais treneris es saskāros ar daudziem cilvēkiem, kuri izrāda neskaitāmus attaisnojumus, kāpēc viņi to nav izdarījuši, vai, pēc viņu domām, nevar gūt panākumus veselīga dzīvesveida vadīšanā. Nav pietiekami daudz laika apmācībai, nepietiek naudas, lai varētu atļauties fitnesa caurlaidi, nepietiek enerģijas, lai būtu aktīva, saraksts turpinās. Viens no visizplatītākajiem attaisnojumiem, ko dzirdu, ir tas, ka saistībā ar veselīgu uzturu. Kad es runāju par veselīgu uzturu, esiet piesardzīgs, es atsaucos uz uzturu, kad ir jāizvēlas veselīgs uzturs, nevis nedēļu neēdu vai neēdu seleriju. Daudzi cilvēki saka, ka iemesls, kāpēc viņi nevar ēst veselīgāku pārtiku, ir vienkārši tas, ka veselīgāki pārtikas produkti ir ievērojami dārgāki nekā neveselīgi pārtikas produkti. Viņi apgalvo, ka veselīga uztura izmaksas ir pārāk augstas, tāpēc finansiālu iemeslu dēļ viņi ir spiesti ēst neveselīgas. Es nolēmu izpētīt Luiziānas štata universitātes pilsētiņu, lai uzzinātu, kāpēc tas ir.

Es sāku pētījumu ar aptaujām, kurās četri jautājumi tika uzdoti, ko dalībnieki ēda, kur viņi ēda un ko viņi domāja par veselīgu uzturu. Manas aptaujas rezultāti 100 studentu vidū parādīja, ka 64% no viņiem uzskatīja, ka veselīga pārtika ir ievērojami dārgāka nekā neveselīga pārtika. No otras puses, 36% nepiekrita un sacīja, ka veselīgs uzturs nav daudz dārgāks. Tas man skaidri pateica, ka saskaņā ar manu izlasi daudzi cilvēki uzskata, ka šis apgalvojums ir patiess, ka veselīgs ēdiens ir vienkārši par daudz, lai tos varētu atļauties.

Otrajā jautājumā dalībniekiem tika jautāts, kāda loma viņu lēmumos par pārtikas preču iepirkšanos ir vissvarīgākā. Rezultāti parādīja, ka cenai ir vislielākā loma 45% cilvēku. Pārtikas garša bija vissvarīgākā 30% cilvēku. Pārtikas veselība bija vissvarīgākā 18% cilvēku, un ērtības bija vissvarīgākās 7% cilvēku. Šie rezultāti parādīja, ka, kaut arī viņi uzskata, ka veselīga pārtika ir dārgāka, to pirkumi ir balstīti uz pārtikas cenu un garšu pirms veselības aprūpes. Jautājums, dalībniekiem tika jautāts, cik bieži viņi nedēļā ēda ātrās ēdināšanas ēdienu. Rezultāti parādīja, ka 40% cilvēku ātrās ēdināšanas ēdienu ēda 3-5 reizes nedēļā, 7% cilvēku ēda ātrās ēdināšanas ēdienu 6 reizes nedēļā un 32% 1-2 reizes nedēļā ēda ātrās ēdināšanas ēdienu un 15% ātrās ēdināšanas ēdienu ēda mazāk nekā 1 reizes nedēļā. Šī informācija man teica, ka lielākā daļa cilvēku nedēļā ēda 3-5 ēdienreizes no ātrās ēdināšanas restorāniem. Pēdējais jautājums, ko es uzdevu, bija liela loma manā pētījumā. Es pajautāju dalībniekiem, cik bieži viņi bija pagatavojuši maltītes bez tūlītējas ēdiena. Šī jautājuma rezultāti parādīja, ka 55% dalībnieku pārsvarā bija tikai 1-2 ēdienreizes nedēļā. Turklāt 34% dalībnieku vārīja tikai 3-4 reizes nedēļā, 3% 5-6 reizes nedēļā un 11% 7 reizes nedēļā. Šie rezultāti man parādīja, ka lielākā daļa dalībnieku gatavo ļoti maz, izņemot tūlītējus pārtikas produktus, piemēram, ramen nūdeles vai Strength Easy Mac.

Balstoties uz maniem dalībniekiem, es varēju noteikt

, pamatojoties uz maniem apkopotajiem datiem, ka pārtikas veselība bija trešā pārtikas iegādē, lai gan vairums apgalvoja, ka veselīga pārtika ir dārgāka. Es arī varēju noskaidrot, ka lielākā daļa dalībnieku neēra savu ēdienu un ēda ātrās ēdināšanas 3-5 reizes nedēļā. Tā kā vairums cilvēku neērt un ēd gandrīz ēdienu 3-5 reizes nedēļā, veselīga uztura izmaksas būtu dārgākas. Ja jūs nezināt, kā gatavot, būtu izaicinājums atrast veselīgu tūlītēju ēdienu par labu cenu. No otras puses, ja jūs zināt, kā gatavot, ir daudz lētāk iegādāties ēdienu un pagatavot veselīgus ēdienus un ilgtermiņā ietaupīt naudu.

Daudzi cilvēki ir iesaistīti Whole Foods spēlē un uzskata, ka vienīgā vieta, kur jūs saņemat veselīgu pārtiku, ir vieta, ko sauc par Whole Foods. Neskatoties uz daudzu cilvēku viedokli, jums nav jāpērk bioloģiskajā bandā Whole Foods, lai būtu vesels. Veselīga ēšana nozīmē labu lēmumu pieņemšanu pret nabadzīgajiem. Piemēram, 21 -Unzen Cheerios kaste maksā 3,98 USD un 20,5 -Unzen Box Fortune Lovers 4,18 USD. Viena ir veselīga izvēle, otra nav. Vēl viens piemērs būtu Quakers tūlītējās auzu pārslu, izmantojot Poptarts. Pop tipi maksā 3,68 USD par 8 iepakojumiem ar 2 gabaliem un auzu pārslu 3,65 USD par 22 iepakojumiem. Es to burtiski varētu izdarīt. McDonald's Big Mac kombinācija maksā apmēram 7 USD, savukārt 4 mārciņu vistas krūtiņas maisiņam ir tāda pati cena. Karsts n 'gatava maza Caesars pica maksā 5,45 USD, ceptas vistas gaļa no Walmart 4,95 USD. Mums visur ir veselīgi lēmumi, kad esam gatavi to meklēt. Saldētu dārzeņu maiss maksā 1,98 USD, savukārt maiss ar frī kartupeļiem maksā 2,00 USD. Vienīgais laiks, kad neveselīgi ēdieni ir dārgāki, ir tad, kad jūs ēdat prom, un tāpēc, ka acīmredzot vairums cilvēku ēd maltītes, viņi vaino cenu par viņu slikto ēšanas paradumu cenu. Jūs varat atrast veselīgu pārtiku gandrīz visur, un tiem nav jābūt bagātam. Dažos gadījumos veselīga pārtika var būt svarīgāka, bet ne tik svarīga, kā apgalvo cilvēki.

Kopsavilkumā es domāju, ka cilvēki uzskata, ka veselīga pārtika ir dārgāka, jo viņi paši nesagatavo ēdienu. Tā kā veselībai, kad ēšana nav galvenā prioritātes, cilvēki, iespējams, nemēdz ēst veselīgi. Ja jūs ieejat pārtikas preču veikalā un vispirms meklējat lētus ēdienus, meklējiet labus un lētus ēdienus, kas jums nav jāgatavo. Jūs, iespējams, šajā kursā neatradīsit ļoti veselīgu pārtiku, un jūs, iespējams, neizmetīsit savus pirmos divus kritērijus trešajam, proti, veselībai. Cilvēki pērk to, kas ir lēts, labs un uzreiz. Tas ir problēmas iemesls, kuru var novērst tikai patērētāju rīcība.

Kommentare (0)