Sveikos mitybos kaina
Sveikos mitybos kaina
Būdamas asmeniniu treneriu, aš susidūriau su daugybe žmonių, kurie parodo daugybę pasiteisinimų, kodėl jie to nepadarė, arba, jų nuomone, nepavyksta pavyko pavyko vadovauti sveikai gyvenantiems žmonėms. Nepakanka laiko treniruotėms, nepakanka pinigų, kad galėtų sau leisti kūno rengybos leidimą, nepakanka energijos, kad būtų aktyvi, sąrašas tęsiasi. Vienas iš labiausiai paplitusių pasiteisinimų, kuriuos girdžiu, yra tai, kad su sveika mityba. Kalbėdamas apie sveiką mitybą, būkite atsargūs, aš kalbu apie dietą, kai reikia pasirinkti sveiką mitybą, o ne badauti ar valgyti salierą savaitę. Daugelis žmonių sako, kad priežastis, kodėl jie negali valgyti sveikesnio maisto, yra tiesiog tai, kad sveikesnis maistas yra žymiai brangesnis nei nesveikas maistas. Jie teigia, kad sveikos mitybos išlaidos yra per didelės, todėl dėl finansinių priežasčių jie yra priversti valgyti nesveikas. Aš nusprendžiau ištirti Luizianos valstijos universiteto miestelį, kad sužinočiau, kodėl taip yra.
Aš pradėjau savo tyrimus atlikdamas apklausas, kuriose keturių klausimų buvo užduodama, ką dalyviai valgė, kur jie valgė ir ką jie galvojo apie sveiką mitybą. Mano apklausos tarp 100 studentų rezultatai parodė, kad 64% jų manė, kad sveikas maistas yra žymiai brangesnis nei nesveikas maistas. Kita vertus, 36% nesutiko ir teigė, kad sveika mityba nėra daug brangesnė. Tai man leido suprasti, kad, pasak mano imties, daugelis žmonių mano, kad šis teiginys yra tiesa, kad sveikas maistas yra tiesiog per daug, kad galėtų juos sau leisti.
Antrame klausime dalyvių buvo paklausta, koks svarbiausias buvo jų sprendimų dėl maisto prekių pirkimo vaidmuo. Rezultatai parodė, kad kaina vaidina didžiausią 45% žmonių vaidmenį. Maisto skonis buvo svarbiausias 30% žmonių. Maisto sveikata buvo svarbiausia 18% žmonių, o patogumas buvo svarbiausias 7% žmonių. Šie rezultatai parodė, kad nors, jų manymu, sveikas maistas yra brangesnis, jų pirkimai yra pagrįsti maisto kaina ir skoniu prieš pradedant sveikatą. Aptariama, dalyvių buvo klausiama, kaip dažnai jie valgė greitą maistą per savaitę. Rezultatai parodė, kad 40% žmonių valgė greitą maistą 3–5 kartus per savaitę, 7% žmonių valgė greitą maistą 6 kartus per savaitę ir 32% 1–2 kartus per savaitę valgė greitą maistą, o 15% greito maisto valgė mažiau nei 1 kartus per savaitę. Ši informacija man pasakė, kad dauguma žmonių per savaitę valgė 3–5 patiekalus iš greito maisto restoranų. Paskutinis mano užduotas klausimas suvaidino svarbų vaidmenį mano tyrimuose. Paklausiau dalyvių, kaip dažnai jie gamino maistą be momentinio maisto. Šio klausimo rezultatai parodė, kad didžiulį 55% dalyvių per savaitę ruošė tik 1–2 patiekalus. Be to, 34% dalyvių gamino tik 3–4 kartus per savaitę, 3% 5–6 kartus per savaitę ir 11% 7 kartus per savaitę. Šie rezultatai man parodė, kad dauguma dalyvių gamina labai mažai, išskyrus momentinius maisto produktus, tokius kaip ramen makaronai ar „Strenge Easy Mac“.
, remdamasis surinktais duomenimis, kad maisto sveikata buvo trečia, įsigyjant maistą, nors dauguma teigė, kad sveikas maistas yra brangesnis. Aš taip pat sugebėjau sužinoti, kad dauguma dalyvių nekepė savo maisto ir valgė greitą maistą 3–5 kartus per savaitę. Kadangi dauguma žmonių gamina maistą ir nevalgo beveik maisto 3–5 kartus per savaitę, sveikos mitybos kaina būtų brangesnė. Jei nežinote, kaip gaminti maistą, būtų iššūkis rasti sveiką momentinį maistą už gerą kainą. Kita vertus, jei žinote, kaip gaminti maistą, daug pigiau nusipirkti maistą ir paruošti sveikus patiekalus ir ilgainiui taupyti pinigus.
Daugelis žmonių užsiima „Whole Foods“ žaidimu ir mano, kad vienintelė vieta, kur gauni sveiką maistą, yra vieta, vadinama „Whole Foods“. Nepaisant daugelio žmonių nuomonės, jums nereikia pirkti ekologiškos gaujos „Whole Foods“. Valgyti sveiką reiškia, kad reikia priimti gerus sprendimus prieš vargšus. Pavyzdžiui, 21 -erių „Cheerios“ dėžutė kainuoja 3,98 USD, o 20,5 -„Uncen Box Fortune Lovers“ -4,18 USD. Vienas yra sveikas pasirinkimas, kitas - ne. Kitas pavyzdys būtų „Quakers“ akimirksniu avižiniai dribsniai per „Poptarts“. Pop tipai kainuoja 3,68 USD už 8 pakuotes su 2 vienetų ir avižinių dribsnių 3,65 USD už 22 pakuotes. Aš tiesiog galėčiau tai padaryti. „McDonald's Big Mac“ derinys kainuoja apie 7 USD, o 4 svarų maišas vištienos krūtinėlės yra tokia pati. „Hot n 'Ready Little Caesars Pizza“ kainuoja 5,45 USD, kepta vištiena iš „Walmart 4.95 USD“. Mes turime sveikų sprendimų visur, kai esame pasirengę jo ieškoti. Šaldytų daržovių maišas kainuoja 1,98 USD, o maišas prancūziškų bulvyčių kainuoja 2,00 USD. Vienintelis kartas, kai nesveikas maistas yra brangesnis, yra tada, kai jūs valgote, ir kadangi, matyt, dauguma žmonių valgo savo patiekalus, jie kaltina savo blogų valgymo įpročių kainą. Sveiką maistą galite rasti beveik visur ir neturi būti turtingi. Kai kuriais atvejais sveikas maistas gali būti svarbesnis, tačiau ne toks svarbus, kaip teigia žmonės.
Apibendrinant, aš manau, kad žmonės mano, kad sveikas maistas yra brangesnis, nes patys neparuošia maisto. Kadangi sveikata valgant neturi svarbiausio prioriteto, žmonės greičiausiai nebus linkę valgyti sveikai. Jei įvesite maisto prekių parduotuvę ir pirmiausia ieškote pigių maisto produktų, ieškokite gerų ir pigių maisto produktų, kurių nereikia gaminti. Tikriausiai šiame kurse nerasite labai sveiko maisto ir tikriausiai neišmesite pirmųjų dviejų kriterijų trečiajam, būtent sveikatai. Žmonės perka tai, kas yra pigu, gera ir iškart. Tai yra problemos priežastis, kurią galima ištaisyti tik iš vartotojų veiksmų.
Kommentare (0)